Realizácia projektu: Efektívne využitie priestorov v polyfunkčnom objekte

Realizácia projektu: Efektívne využitie priestorov v polyfunkčnom objekte 1 Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho krajaObec Veľké Lovce ako investor a prijímateľ dotácie z Nitrianskeho samosprávneho kraja zrealizovala projekt s názvom: Efektívne využitie priestorov v polyfunkčnom objekte. Stavebné interiérové práce boli ukončené 31.10.2023. Celkové náklady na realizáciu projektu predstavujú 42896,67 EUR a realizácia projektu bola finančne podporená dotáciou vo výške 5000,- EUR z Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Cieľom projektu bolo zabezpečiť lepšiu využiteľnosť prízemia polyfunkčného objektu s vytvorením predpokladov na vznik ambulancie pediatra.

Po zrealizovaní prác a ukončení projektu, bola v decembri 2023 uzatvorená nájomná zmluva so všeobecnou lekárkou MUDr. Tatianou Banyárovou – pediatričkou a priestor bol zariadený za účelom prevádzkovania ambulancie pediatra.

Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti, t. j. nájomca následne v decembri 2023 požiadal o vyjadrenie príslušný Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Otvorenie novovzniknutej ambulancie detského lekára sa predpokladá v prvom polroku 2024, resp. po vydaní potrebných povolení na prevádzku ambulancie pediatra a schválení prevádzky príslušnými orgánmi.

Vytvorené: 2. 1. 2024
Posledná aktualizácia: 2. 1. 2024 12:21